ZamknijSearch
Panel Logowania Wyszukiwarka
ReturnUrl
Rejestracja Przypomnij Hasło
Co zrobić z suknią ślubną po ślubie?
Dodaj do ulubionych
Data publikacji: 2011-12-19 18:13:00
Komentarzy: 0

  Co zrobić z suknią ślubną po ślubie? 

 
Co zrobić z suknią ślubną po ślubie?


Co zrobić z suknią ślubną po ślubie?
 
 
To jedno z ważnych pytań, przed jakimi staje Panna Młoda. Suknia ślubna kupiona jest na jedną noc - chyba, że planujecie poślubną sesję zdjęciową.

Wówczas zależnie od klimatu - jeśli preferujecie klimat "trash the dress" (polegający na maksymalnym zmiszczeniu sukni, która potem zazwyczaj nie nadaje się do niczego) nie warto zawracać sobie głowy praniem jej - drobne zabrudzenia z wesela nie będą zbytnio widoczne a wręcz mogą pasować do wybranej stylizacji; jeśli jednak planujecie zdjęcia romantyczne, spokojne czy glamour - wówczas warto oddać suknię do pralni, po wyczyszczeniu odzyska swój początkowy blask. Jeśli nie planujecie sesji lub jesteście już po - jest kilka rozwiązań.
 
 
Można iść za nurtem tradycji i zachować suknię na pamiątkę lub dla potomnych, wówczas warto oczyścić ją i schować w specjalnym pokrowcu razem ze środkiem przeciw molom, aby nie uległa zniszczeniu; co jakiś czas trzeba sprawdzić, czy sukienka nie niszczeje, czy nie dostały się do niej wilgoć i kurz. Innym, popularnym rozwiązaniem jest sprzedanie jej - warto w takim przypadku umieścić informację na wielu portalach ślubnych jak np Ekstra-Wesele, portalach aukcyjnych jak Ebay czy Allegro.
 
 
Nigdy nie wiadomo, na którą ze stron wejdzie osoba, która naszą suknię uzna za "tę jedyną".
Wybór należy do panny młodej, ważne, aby rozważyć na spokojnie plusy i minusy, aby nie żałować potem swojej decyzji.  
 
 
Data dodania 2011-12-19 18:13:00
Przeglądaj komentarzeDodaj komentarz
Brak komentarzy, dodaj pierwszy komentarz.
Dodaj nowy komentarzPokaż komentarze
Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Prześlij przyjacielowi
*
 
*
 
*
 
*
 
*