ZamknijSearch
Panel Logowania Wyszukiwarka
ReturnUrl
Rejestracja Przypomnij Hasło
Scenariusz ślubu i wesela.
Dodaj do ulubionych
Data publikacji: 2012-01-05 19:30:00
Komentarzy: 0

 Scenariusz ślubu i wesela.

Scenariusz ślubu i wesela.

Tak jak warto mieć wcześniej przygotowany ślubny terminarz, który podpowie nam już z rocznym wyprzedzeniem jakimi sprawami organizacyjnymi dotyczącymi naszego ślubu warto się zainteresować.
 
Tak warto mieć przygotowany, przynajmniej zarysowo, scenariusz ślubu i wesela.
 
O ile scenariusz ślubu jest zazwyczaj narzucony przez instytucje jakimi są urząd stanu cywilnego i kościół i tu oprócz ciekawego „wejścia” czy „podkładu” muzycznego raczej wielu zmian wprowadzić nie możemy, o tyle sprawy dotyczące przebiegu wesela możemy modyfikować według własnych oczekiwań i pragnień, ale zostańmy na razie przy przebiegu ślubu, a nawet od spraw, które w ten ważny dla nas dzień ślub wyprzedzają w harmonogramie. Warto rozplanować sobie dzień przygotowań, mamy już wcześniej umówioną fryzjerkę, makijaż, odbiór kwiatów. Warto tak ułożyć sobie te wszelkie czynności, aby mieć zawsze trochę czasu dodatkowego, jeśli coś lekko się przedłuży nie narazi nas to na dodatkowe stresy.

Wesele natomiast może mieć formę jaką sobie wymyślimy, tradycyjnie jednak warto, aby miało takie elementy jak: przywitanie chlebem, sola i winem, pierwszy taniec, krojenie przez młodych tortu, oczepiny, podziękowania dla rodziców i chrzestnych, no i nie zapominajmy o tańcach, które powinny trwać, aż do białego rana.
Data dodania 2012-01-05 19:30:00
Przeglądaj komentarzeDodaj komentarz
Brak komentarzy, dodaj pierwszy komentarz.
Dodaj nowy komentarzPokaż komentarze
Aby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Prześlij przyjacielowi
*
 
*
 
*
 
*
 
*